در هنگام خرید فرش ماشینی به هشدارها دقت کنید!22266

نکات مهم در هنگام خرید فرش ماشینی

اگر زمانی قصد خرید فرش ماشینی داشتید، با نکات مهمی که امروز تصمیم دارم شما را توسط این مقاله با آن آشنا کنم، آگاه تر نسبت به خرید فرش اقدام کنید. در هنگام خرید فرش علاوه بر قیمت فرش و عوامل تعیین کننده قیمت فرش ماشینی به یک نکته اساسی دیگر نیز دقت کنید. می پرسید چه نکته ای ؟ شناخت تولید کنندگان فرش ماشینی اصل از تقلبی! حالا چرا؟

در بازار فرش ماشینی در برخی موارد خرده فروشانی هستند که با ناآگاهی خریداران، فرش ماشینی مشابه اصل که نسبت به فرش اصل کیفیت و دوام بسیار کمتری دارند را به نام محصول اصلی به مشتریان خود ارائه میدهد. و نکته قابل توجه این مسئله زمانی اهمیت می یابد که اینگونه فعالیت ها در شبکه های اجتماعی و فعالیت های اقتصادی آنلاین صورت می گیرد.

در صنعت فرش ماشینی تولید کنندگانی هستند که همگام با تکنولوژی و دانش روز هستند و مرتبا خود را با پیشرفت تکنولوژی به روز میکنند اما در این میان تولید کنندگانی هم هستند که به تقلید از این تولید کنندگان کار میکنند و محصولات مشابه که از کیفیت پایینی برخوردارند را کپی میکنند. در برخی موارد حتی به چشم میخورد در نامگذاری محصول نیز تقلید صورت می پذیرد.

شرکت فرش توس مشهد نیز برای به روز بودن و همگام با تکنولوژی پیش رفتن تمام تلاش خود را میکند و همواره برای پیشرفت در حوزه فرش ماشینی از متخصصان مجربی در این حوزه بهره برده است.

 

 

هشدار!! مراقب باشید

در فضای مجازی مراقب تبلیغات غیرواقعی و گول زننده باشید! علی رغم اینکه خرید فرش از طریق اینترنت مزایایی از جمله صرف حداقل زمان و هزینه، سهولت خرید، قابل مشاهده بودن طرح های متنوع و غیره را به همراه دارد اما باید با احتیاط بیشتری با تبلیغات فضای مجازی برخورد کنیم و اصالت محصولات عرضه شده را نیز در نظر داشته باشیم.اهمیت این مسئله زمانی مطرح میگردد که در وب سایت ها و شبکه های اجتماعی تبلیغات پیرامون فروش فرش های ماشینی میشود که باید در درجه اول از صحت تبلیغات اطمینان حاصل کنیم و بتوانیم فرش ماشینی اصل را از تقلبی تشخیص دهیم. گاهی تبلیغاتی در این زمینه به چشم میخورد که فرش ماشینی را به عنوان برند های شناخته شده با اداعای تخفیف 45 الی 50 درصدی عرضه می نمایند! اما پس از بررسی ها مشخص می گردد در حقیقت فرش بی کیفیت با درصد تخفیف های عجیب به جای فرش ماشینی با کیفیت با نام برند های شناخته شده عرضه می گردد، در واقع قیمتی که برای محصول بی کیفیت ارائه می گردد بیش از ارزش واقعی بوده است و به عنوان محصول مشابه فروخته می شود.

 

 

 

به عنوان سخن نهایی توصیه می کنم با شناخت کافی از فرش ماشینی اصل و آگاهی از شرکت های تولید کننده اقدام به خرید فرش نمایید تا با آسودگی خیال فرش مورد نیاز منزل یا دکوراسیون خود را انتخاب نمایید.